Apartmány Bryksova

Již od: 
498,-

Bryksova 939/37
198 00 Praha 9 – Černý Most

Telefon: 

Nabizíme vkusně zařízené apartmány o velikosti 30m², které jsou řešené jako samostatné bytové jednotky (WC, vana nebo sprcha. Kompletně vybavená kuchyň s ledničkou, vestavěnou sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou a kávovarem). Apartmány jsou vhodné pro všechny, kteří hledají ubytování s vyšším standardem na kratší období. Parkování ja zajištěno zdarma na soukromém parkovišti přímo před budovou. Do centra Prahy se dostanete do 15 minut MHD (metro B - Černý Most). V okolí najdete širokou škálu služeb, obchodů a restaurací.
Recepce je k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně (s noční ostrahou) vč. víkendů a svátků. 

Ceník: 

test

Garance nejnižší ceny

Jelikož poskytujeme nejlevnější ubytování na ubytovnách, penzionech a hotelech po celé Praze, rozhodli jsme se to potvrdit garancí nejnižší ceny.
V případě, že i přes náš příslib najdete v okolí našeho ubytovacího zařízení levnější nocleh srovnatelný s tím naším, pak okamžitě získáváte slevu 10 % jako garanci nejnižší ceny. Tak neváhejte a využijte nabídku nejlevnějšího ubytování v Praze.


Paušální platba pro firmy

Často řešíte problém s ubytováním většího počtu osob a myslíte si, že to může jít i levněji? Samozřejmě může! Výhody u nás získá každý, kdo si u nás sjedná ubytování na více dní pro pět a více osob. Pro více informací stačí zavolat naši linku a získat tak nabídku šitou vám či Vaší společnosti přímo na míru. Velmi výhodných platebních podmínek se vám dostane především při využití služeb ubytoven.

Akce

Využijte našich volných kapacit ubytování po celé Praze a získejte tak exkluzivní ceny last minute.
Stačí zavolat a využít tak volná lůžka aktuálního dne za výjimečně výhodných podmínek. V rámci jedné objednávky tak můžete získat slevu až 40 %.

Akce se týká všech zařízení, které poskytují ubytování v Praze (ubytovny, penziony, hotely).

 

 


 

Webové stránky vytvořil WebdesignHrabec | AP |